Яворська Євгенія Богданівна

к.т.н., доц., завідувач кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування на ТзОВ «МЕВІЗ» (довідка від 08.02.2021 р.).

▶️ Посвідчення про навчання з спеціальних правил радіаційної безпеки СПРБ №711 (протокол засідання комісії радіологічного центру «СТАКС» з перевірки знань від 26 серпня 2022 року.

▶️ Міжнародне стажування в Uniwersytet Bielsko-Bielski (University of Bielsko-Biala, Poland) (сертифікат міжнародного стажування).

Хвостівський Микола Орестович

к.т.н., доц., доцент кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування на ТзОВ «МЕВІЗ» (довідка від 08.02.2021 р.).

▶️ Посвідчення про навчання з спеціальних правил радіаційної безпеки СПРБ №712 (протокол засідання комісії радіологічного центру «СТАКС» з перевірки знань від 26 серпня 2022 року.

Ткачук Роман Андрійович

д.т.н., проф., професор кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування на ТОВ ТКБР «Стріла» (довідка №545 від 23.12.2022 р.).

Гевко Олена Василівна

к.м.н., доц., доцент кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування у КНП «Гусятинської селещної ради» (довідка №1243 від 02.12.2021 р.).

▶️ Міжнародне стажування в Slaskie Centrum Educacji Medycznej (Katowice, Poland) (сертифікат стажування).

Дозорський Василь Григорович

к.т.н., доц., доцент кафедри, заступник декана факультету

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування на ПП «ГАЛІТ» (довідка від 27.06.2022 р.).

Дозорська Оксана Федорівна

к.т.н., асистент кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Захист кандидатської дисертації на здобуття наукового ступення кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.02 "Математичне моделювання та обчислювальні методи" на тему "Математична модель та методи опрацювання біосигналів для задачі компенсації порушеної комунікативної функції людини" (диплом кандидата наук, 2021 р.)

Дедів Леонід Євгенович

к.т.н., доц., доцент кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Стажування на ПП «ГАЛІТ» (довідка від 27.06.2022 р.).

Тимків Павло Олександрович

к.т.н., старший викладач кафедри

Місце стажування, документ:

▶️ Захист кандидатської дисертації на здобуття наукового ступення кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.02 "Математичне моделювання та обчислювальні методи" на тему "Ідентифікація параметрів математичної моделі відгуку ретини ока на низькоінтенсивну стимуляцію" (диплом кандидата наук, 2021 р.)

▶️ Посвідчення про навчання з спеціальних правил радіаційної безпеки СПРБ №600 (протокол засідання комісії радіологічного центру «СТАКС» з перевірки знань від 26 серпня 2020 року.