Практики_магістри

Кафедра біотехнічних систем успішно співпрацює з провідними підприемствами в галузі медичного приладобудування та лікувальними закладами завдяки чому навчальний процес супроводжується ознайомчою, виробничою та переддипломною практиками студентів.

Основними партнерами є:

• ТОВ «Форвард Орто» [договір]
• ТОВ "Мевіз" [договір]
• ТОВ "ВІТАМІН" [договір]
• НВП "Інфотехмед" (www.infotechmed.com.ua)
• КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер»
• КНП «Тернопільський обласний центр служби крові»
• Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня (www.children-hospital.te.ua)
• Тернопільська Університетська лікарня (www.terokl.te.ua)
• Тернопільська комунальна міська лікарня швидкої допомоги (www.zdorov.gov.ua)
• Тернопільська комунальна міська лікарня №2(www.tkml2.te.ua)
• ВАТ ТКБР "Стріла"
ТНТУ та кафедра постійно працюють над розширенням списку партнерів.

Методичні вказівки до проходження практики

Практична підготовка здобувачів вищої освіти у ТНТУ реалізується на підставі «Положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти у Тернопільському національному технічному університеті» (https://docs.tntu.edu.ua/base/document?id=743).
Роботодавці беруть активну участь в організації та проведенні практик для студентів спеціальності, керують проходженням їх практик, надають інформацію для написання звітів із практик. Студенти здобувають нові практичні навички та вміння у сфері біомедичної інженерії, розширюють межі власної компетентності, формують нові практичні навички, які неможливо отримати тільки при вивченні теоретичного матеріалу.

Необхідні документи для практики: