• Slide.gif

Аспірантура

На кафедрі біотехнічних систем ТНТУ імені Івана Пулюя можна здобувати освіту за ступенем доктора філософії за спеціальністю 163 Біомедична інженерія.

На сьогодні на кафедрі навчається 16 аспірантів (станом на 01.09.2023 рік):

• Бойко Роман Романович, тема дисертаційного дослідження  «Метод обробки добових електроенцефалосигналів при епілепсії для комп’ютерних електроенцефаографічних систем» (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
  • Кінаш Роман Володимирович, тема дисертаційного дослідження  «Удосконалення методів та засобів обробки біосигналів людини в медичних інформаційних системах» (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
  • Кубашок Андрій Васильович, тема дисертаційного дослідження  «Методи та засоби обробки поверхневих електроміосигналів для активного біопротезування» (науковий керівник - к.т.н., доц. Дедів Л.Є.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
    • Профіль в Scopus
    • Профіль в ORCID
  • Фуч Ольга Віталіївна, тема дисертаційного дослідження  «Метод та засіб обробки електроенцефалографічних сигналів для виявлення рухів людини» (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
    • Профіль в Scopus
    • Профіль в ORCID
  • Николайчук Володимир Іванович, тема дисертаційного дослідження  «Метод і засіб відбору та обробки сигналів для електроенцефалографічних діагностичних систем» (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
  • Франчевська Галина (науковий керівник - к.т.н., доц. Дозорський В.Г.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
  • Уніят Сергій Васильович (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
  • Гринюк Іван Олександрович (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
  • Ковалик Сергій Васильович (науковий керівник - к.т.н., доц. Дедів Л.Є.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Яворський Ігор Володимирович, тема дисертаційного дослідження «Метод та засіб обробки пульсового сигналу для розширення інформативності комп’ютерних діагностичних систем» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
  • Карнов Антон Олександрович (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
  • Лотоцький Володимир Петрович (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Ткачук Роман Михайлович (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Самуляк Петро Юрійович (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Петров Віталій Вікторович (науковий керівник - к.т.н., доц. Бачинський М.В.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar

Стосовно вступу в аспірантуру звертайтесь у відділ аспірантури:

Адреса: 46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус № 1, к.109
Телефон: (0352) 25-57-98
Веб-сайт: phd.tntu.edu.ua

В університеті діють Спеціалізовані Вчені ради по захисту докторських та кандидатських дисертацій.