На кафедрі біотехнічних систем ТНТУ імені Івана Пулюя можна здобувати освіту за ступенем доктора філософії за спеціальністю 163 Біомедична інженерія.

На сьогодні на кафедрі навчається 16 аспірантів (станом на 01.09.2023 рік):

• Бойко Роман Романович, тема дисертаційного дослідження  «Метод обробки добових електроенцефалосигналів при епілепсії для комп’ютерних електроенцефаографічних систем» (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
  • Кінаш Роман Володимирович, тема дисертаційного дослідження  «Удосконалення методів та засобів обробки біосигналів людини в медичних інформаційних системах» (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
  • Кубашок Андрій Васильович, тема дисертаційного дослідження  «Методи та засоби обробки поверхневих електроміосигналів для активного біопротезування» (науковий керівник - к.т.н., доц. Дедів Л.Є.). Термін навчання - 2020-2024 р.р.
  • Фуч Ольга Віталіївна, тема дисертаційного дослідження  «Метод та засіб обробки електроенцефалографічних сигналів для виявлення рухів людини» (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
  • Николайчук Володимир Іванович, тема дисертаційного дослідження  «Метод і засіб відбору та обробки сигналів для електроенцефалографічних діагностичних систем» (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
  • Франчевська Галина, тема дисертаційного дослідження  «Метод та засіб достовірного виділення електрокардіосигналу плоду у фетальних кардіодіагностичних системах» (науковий керівник - к.т.н., доц. Дозорський В.Г.). Термін навчання - 2021-2025 р.р.
  • Уніят Сергій Васильович, тема дисертаційного дослідження  «Метод та програмний засіб обробки пульсових сигналів при фізичних навантаженнях для підвищення інформативності фотоплетизмографів» (науковий керівник - к.т.н., доц. Хвостівський М.О.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
  • Гринюк Іван Олександрович, тема дисертаційного дослідження «Метод та засіб підвищення якості зображень у системах інтраскопічної діагностики» (науковий керівник - к.т.н., доц. Яворська Є.Б.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
  • Ковалик Сергій Васильович, тема дисертаційного дослідження  «Методи та засоби відбору біосигналів для керування активним протезом кисті руки» (науковий керівник - к.т.н., доц. Дедів Л.Є.). Термін навчання - 2022-2026 р.р.
  • Яворський Ігор Володимирович, тема дисертаційного дослідження «Метод та засіб обробки пульсового сигналу для розширення інформативності комп’ютерних діагностичних систем» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
  • Карнов Антон Олександрович, тема дисертаційного дослідження «Методи та засоби дослідження зорового аналізатора шляхом реєстрації реограми ока» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
  • Лотоцький Володимир Петрович, тема дисертаційного дослідження «Метод обробки сигналів для формування команд системи голосового керування» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Ткачук Роман Михайлович, тема дисертаційного дослідження «Методи та засоби реєстрації та обробки біомедичної інформації при лікуванні глаукоми» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
  • Самуляк Петро Юрійович, тема дисертаційного дослідження «Методи та засоби оброблення сигналів квантової електроретинографії для виявлення нейротоксикації людини» (науковий керівник - д.т.н., проф. Ткачук Р.А.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.
    • Профіль в Google Scholar
  • Петров Віталій Вікторович, тема дисертаційного дослідження «Методи та засоби опрацювання електроенцефалографічних сигналів для систем реабілітації» (науковий керівник - к.т.н., доц. Бачинський М.В.). Термін навчання - 2023-2027 р.р.

Стосовно вступу в аспірантуру звертайтесь у відділ аспірантури та докторантури:

Адреса: 46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус № 1, к.109
Телефон: (0352) 25-57-98
Веб-сайт: phd.tntu.edu.ua

В університеті діють Спеціалізовані Вчені ради по захисту докторських та кандидатських дисертацій.