Науковий семінар аспірантки 4-ого року навчання кафедри ботехнічних систем ТНТУ Стрембіцької Оксани Іванівни
Основні питання:
1. Аналіз стану проблеми оцінки функціонування серцевосудинної системи за пульсовим сигналом при сихоемоційному стресі у стоматологічній практиці для обґрунтування вибору напрямку наукового дослідження.
2. Аналіз відомих методфі відбору та аналіз пульсового сигналу для виявлення можливості їх застосування з метою аналізу пульсового сигналу при психоемоційному стресі у стоматологічній практиці.
3. Обґрунтування структури математичної моделі пульсового сигналу при психоемоційному стресі для виявлення відхилень у роботі серцево-судинної системи зумовлених дією стресу.
4. Розроблення методу та алгоритму аналізу пульсового сигналу при психоемоційному стресі на базі обґрунтованої математичної моделі для вирішення завдання виявлення відхилень у роботі серцево-судинної системи зумовлених дією психоемоційного стресу на прийомі у лікаря-стоматолога.
5. Розроблення імітаційної моделі та алгоритму її валідації для обґрунтування прийняття рішення про використання імітаційної моделі як засобу верифікації алгоритмів опрацювання пульсового сигналу при психоемоційному стресі у
стоматологічній практиці.
6. Розроблення методів та алгоритмів верифікації алгоритму опрацювання пульсового сигналу при психоемоційному стресі для прийняття рішення про достовірність методу опрацювання пульсового сигналу при психоемоційному стресі у стоматологічній практиці.
Науковий семінар асистента кафедри радіотехнічних систем ТНТУ Хвостівської Лілії Володимирівни
Основні питання:
1. Аналіз стан справ та тенденції розвитку математичних моделей пульсового сигналу та методів їх аналізу для обґрунтування напрямку наукового дослідження.
2. Обґрунтування структури математичної моделі пульсового сигналу для розв’язання задачі дослідження динаміки зміни фазо-часових параметрів як чутливого показника стану ригідності судин.
3. Розроблення методів та алгоритмів аналізу пульсового сигналу на основі обґрунтованої математичної моделі зорієнтованих на підвищення інформативності фотоплетизмографічних систем шляхом отримання нових інформативних ознак як індикаторів стану ригідності судин.
4. Розроблення методів та алгоритмів верифікації і валідації методів аналізу пульсового сигналу для обґрунтування вибору рішення про затвердження їх результатів.
5. Розроблення дослідного макету фотоплетизмографічної системи та програмного забезпечення для комп’ютерного моделювання пульсових сигналів та верифікації і валідації результатів його статистичного аналізу.